Barn og ungdomsavdeling

  Laglederliste 2018   Treningstid   
       
Gutt 2012 Jarl Frøyland Tir 17:00 91620670
Ole Fossfjell Lør 10:30 90559249
  Roy Henrik Heggelund O   48165586
  Terje Thu    
  Håkon Tjørhom     90559249
  Tommy Larsen O  
     
Jenter 2012 Gustav Grastveit Tor 17:00 5er
Sten Haarr  
       
G 7.1 Ørjan Tollefsen   Man 17:00 7er 92418588
  Caroline Tollefsen      
G 7.2 Haakon Ødegård     91132306
J 7.1 Anita Vatland   Man 17:00 7er 99588344
J 7.2 Nina Gauvik     92461154
  Kari Auestad Sivertsen    
       
G 8.1 Jens Honore O Man 18:00 7er
  Dag Robberstad     91153052
G 8.2 Kenneth Hanssen O  
  Børge Meisland     91675698
G 8.3 Linn Grødem O   97663745
  Tolleff Carlsen  
G 8.4 Roy Henrik Heggelund O   48165586
       
J 8.1 Idar Mæland Man 17:00 90685114
J 8.2 John Erik Mæland     95866435
  Andreas Vestreng    
  Cecilie D Mæland O  
         
J 9.1 – tirs kamp Magnus Frøyland O Man 17:00 5er 95891657
J 9.2 Ole Fossfjell O   90559249
  John Kenneth Fjermestad    
  Daniel Sandvik      
         
G 9.1 Søren Lilleøre Tirs 17:30 5er 40470861
G 9.2 Kjetil Larsen O  
  Åge Bø  
  John Trygve Lundeby  
         
J 10.1 Jakob Eide O Tor 17:00 5er 97050040
J 10.2 Børge Meisland O   91675698
Espen Hoff  
         
G 10.1 – nivå 2 Kjell Rune Langenes O Tir 17:00 48081333
  Håkon Haugen  
  Tor Arne Laland  
  Andreas Heskestad  
         
J 11.1- nivå 2 Ingvar Kindervaag Tors 17:00 95792713
J 11.1- nivå 3 Frode Handeland   99439787
  Linda Laihinen O  
         
G 11.1 – nivå 2 Morten Laland O Tir 18:00 7er 92657655
G 11.2 – nivå 3 Søren Lilleøre Tor 18:00 7er 40470861
  Hans Kristian Haaland   41215865
  Torill Alme  
         
G 12.1 – nivå 2 Kai Eriksen O Ons 17:00 90886342
G 12.2 – nivå 3 John Trygve Lundeby O   41446393
       
         
J 13.1 – 2 div Hans Kristian Haaland O Man 19:00 5er 41215865
  Hege Børretzen Rame  
J 13.2 – 7er Susanne Aarthun  
         
G 13 – 2 div Paal Njærheim Man 18:00 95240006
  Kjetil Fylling O Ons 18:00 91585737
  Just Salvesen  
         
J 14.1 – 2 div Idar Mæland Ons 18:30 90685114
  Leif Rodney Helmersen  
         
G 14.1 – 2 div Magnus Frøyland Ons 17:00 7er 95891657
  Damian G. Labbedzki  
         
G 16 – 2 div Jarl Frøyland   Tir 19:30 91620670
  Olaf Andre Frøyland   92694119
  Jan Søyland Lør 11:30
  Lars Nygård O  
         
J 16 – 1div Staale Grude Haaland Søn 17:30 90565275
  Robert Nicholas Man 17:00 46958478
Åshild Carlsen O Ons 17:00
   
J 19 – 1div Staale Grude Haaland Søn 17:30 90565275
  Robert Nicholas Man 17:00
  Anne Beth Eiken Nilsen O Tor 19:30
         
G 19.1 – 1 div Bent Rønningen   Søn 18:00  
  Bjørn Johansen Man 19:30 91592113
  Dag Egil Alme           Tor 19:30 98251713
  Leif Aarsand O   92635520
   
G 19.2 – 2 div Kjell Gunnar Kalberg Tir 19:30 45272801
  Jakob Eide O Tor 19:30 Binge 97050040
  Philip Refsland